Düğünde damada akıllı telefon hediye ettiler

Düğünde damada akıllı telefon hediye ettiler

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde telefon satışı yapan esnafın döğün töreninde kardeşi tarafından altın yerine her birinin piyasa değeri yaklaşık 11 bin lira olan 5 akıllı telefon hediye edildi.

Kızıltepe ilçesinde bir düğün salonunda yapılan düğünde, ilçede telefon satışı yaparak tanınan esnaflardan İsmail Ertaş hayatını Gülşah Ece ile birleştirdi. Düğün aşiret düğünü olduğu için davetliler de oldukça kalabalıktı. Davetliler saatlerce gönüllerince eğlendiler. Çekilen halaylardan sonra takı merasimine geçildi. Aile kalabalık olunca takı merasimi dakikalarca sürdü ve uzun kuyruklar oluştu. Davetliler geline ve damada altın ve para taktı.

Buraya kadar her şey normalken damadın ağabeyi Mehmet Ertaş, damada piyasa değeri toplamda 52 buçuk lirayı bulan 5 tane iphone hediye etti. Ağabeyinin takısı karşısında şaşkına dönen damat İsmail Ertaş, “Çok mutluyum şuanda telefondan hiç haberim yoktu böyle bir hediye beklemiyordum. İyi oldu, güzel oldu artık eşimle beraber kullanırız.” dedi.

Gelin Gülşah Ece ise “İşleri gereği herhalde onu uygun gördüler. Böyle bir hediye hiç beklemiyordum.” açıklamasını yaptı.

Kardeşine akıllı telefon hediye eden Mehmet Ertaş da “Canım kardeşimin düğünü, son düğünümüz. Kardeşime 5 tane iphone x max taktım. Hayırlı olsun mutluluklar dilerim.” şeklinde konuştu.

Paylaş